Partnere

erik
Erik Myhrer
Registrert revisor, partner og daglig leder
erik@slm-revisjon.no
D: +47 63 89 77 00
M: +47 909 28 185
john-harald-hansen-9725
John Harald Hansen
Statsautorisert revisor og partner

john.harald@slm-revisjon.no

D: +47 63 89 77 00
M: +47 416 12 274
agnete-oestby-1111
Agnete Østby
Statsautorisert revisor og partner

agnete@slm-revisjon.no
D: +47 63 89 77 00
M: +47 909 93 693
anne-grethe-wirum
Anne Grethe R. Wirum
Statsautorisert revisor og partner

anne.grethe@slm-revisjon.no
D: +47 63 89 77 00
M: +47 993 00 351
jan-ove-hofseth
Jan Ove Hofseth
Statsautorisert revisor og partner

jan.ove.hofseth@slm-revisjon.no
D: +47 63 89 77 00
M: +47 900 30 334
roy-david-hansen
Roy-David Hansen
Statsautorisert revisor og partner

roy-david@slm-revisjon.no
D: +47 63 89 77 00
M: +47 450 300 87

Administrasjon

anne martinsen 5463
Anne Martinsen
Kontorsjef

anne.martinsen@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 909 24 924
soelvi-uddal 5492
Sølvi Uddal
Administrasjonssekretær

solvi@slm-revisjon.no

T: +47 63 89 77 00
M: +47 995 32 768
walborg-brurberg 9525
Walborg Brurberg
Administrasjonssekretær

walborg@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 938 94 275

Revisorer

atle-borochstein-9759
Atle Borøchstein
Registrert revisor

atle@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 911 05 550
eva-habberstad-9576
Eva Habberstad
Registrert revisor

eva@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 934 40 258
guro-hansen-brandt-9840
Guro Hønsen Brandt
Registrert revisor

guro@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 959 19 882
hanne-ristebraaten-9628
Hanne Ristebråten
Registrert revisor

hanne@slm-revisjon.no

T: +47 63 89 77 00
M: +47 482 04 534
jonny-m-loevaas-5415
Jonny M. Løvaas
Registrert revisor

jonny@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 918 20 658
kari-j -waage-sundgot 9793
Kari J. Waage Sundgot
Registrert revisor

kari@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 920 20 342
line-martinsen 9333
Line Martinsen
Registrert revisor

line@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 930 35 425
linda-charlotte-madsen  9703
Linda-Charlotte Madsen
Revisormedarbeider

linda@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 911 08968
marius-olsen-9857
Marius Olsen
Revisormedarbeider

marius@slm-revisjon.no

T: +47 63 89 77 00
M: +47 920 89 398
nils-solberg 9241
Nils Solberg
Revisormedarbeider

nils@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 924 02 425
sara-n%c3%a6rstad 9654
Sara Nærstad
Registrert revisor

sara@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 900 65 715
tina-korsrud-2185
Tina Korsrud
Statsautorisert revisor

tina@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 414 58 209
svein-erik-olsen 9555
Svein-Erik Olsen
Registrert revisor

svein.erik.olsen@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 957 72 255
tone-bj%c3%b8rnsgard-theisen 9665
Tone Bjørnsgard Theisen
Revisormedarbeider

tone@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 482 37 842
elisabeth-sandaker-nilsen-2115
Elisabeth Sandaker-Nilsen
Regnskapsfører

elisabeth@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 957 74 507
vetle-smith-slm-revisjon-7429
Vetle Smith
Revisormedarbeider

vetle@slm-revisjon.no
T:  +47 63 89 77 00
M: +47 93 05 90 47
berit-oestnes-slm-revisjon-7450
Berit Østnes
Revisormedarbeider/Regnskapsfører

berit@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 92 40 80 87
henning-sveen-9653
Henning Sveen
Revisormedarbeider

henning@slm-revisjon.no
T: +47 63 89 77 00
M: +47 40 07 25 15

Konsulenter/rådgivere

bjorn-o-svindal
Bjørn O. Svindal
Statsautorisert revisor

bjorn@slm-revisjon.no
D: +47 63 89 77 00
M: +47 959 05 850
svein-h -leidland 9315
Svein H. Leidland
Statsautorisert revisor

svein@slm-revisjon.no
D: +47 63 89 77 00
M: +47 920 31 635

Aktuelt

Aktuelle satser
Aktuelle satser er oppdatert med følgende nye rentesatser pr. 6. november 2017: Ny medarbeider hos SLM Revisjon AS
Vi ønsker velkommen til ny medarbeider hos oss

Jobb og karriere

Med stadig økende oppdragsmengde er det plass til flere revisorer hos oss, og vi er derfor alltid på jakt etter dyktige medarbeidere. Er du statsautorisert eller registrert revisor – med eller uten erfaring – er vi interessert i å komme i kontakt med deg.



 

Kontakt oss

Sentralbord:  + 47 63 89 77 00

Besøksadresse:                      
Nittedalsgaten 20, 2000 Lillestrøm
 
Postadresse:                       
Postboks 273, 2001 Lillestrøm

firmapost@slm-revisjon.no
 

 
SLM Revisjon AS er et uavhengig medlemsfirma i PrimeGlobal, som er en verdensomspennende sammenslutning av uavhengige regnskapsfirmaer og forretningsrådgivere. PrimeGlobal verken tilbyr eller kan tilby profesjonelle tjenester overfor klienter. Hvert enkelt uavhengig medlem av PrimeGlobal er et eget firma og et uavhengig rettssubjekt. PrimeGlobal er ikke et partnerskap, og uavhengige medlemsfirmaer opptrer ikke som agenter for PrimeGlobal eller andre uavhengige medlemsfirmaer.
Du forlater nå nettstedet til Svindal Leidland Myhrer & Co AS. Svindal Leidland Myhrer & Co AS er ikke ansvarlig for innholdet på nettstedet til PrimeGlobal, og heller ikke for innholdet på nettstedene til andre av PrimeGlobals medlemsfirmaer. På tilsvarende måte er PrimeGlobal heller ikke ansvarlig for innholdet på nettstedene til uavhengige medlemsfirmaer, ei heller på nettstedet til Svindal Leidland Myhrer & Co AS.
OK